بیمه آرامین

مفهوم و رسالت هولدینگ آرامین از نام آن پیداست. آرامین یعنی حامی، یاری‌دهنده و کمک‌رسان. آرامین تبلور همان احساس هم‌بستگی، تعاون و آرامشی‌‌ست که می‌خواهد از طریق زیرمجموعه‌ها و حوزه‌ها‌ی مختلف فعالیتش در سطح جامعه ایجاد کند.

آرامین شعبه زرتشت

فضایی جذاب و دوست داشتنی

محیط کاری پویا

همین حالا به کادر آرامین بپیوندید

برگذاری مراسم ویژه تکریم پرسنل آرامین

مراسم شب یلدا 1400

حمایت از فعالیتهای فرهنگی و هنری

نمایش از جهنم تا گولاک

افتخارات آرامین

بیمه بازنشستگی

ارائه‌ی پوشش‌ها و خدمات کامل بیمه‌های بازنشستگی به بیش از صد هزار نفر از ایرانیان

جایگاه نخست

کسب جایگاه نخست جذب بیمه‌های عمر و زندگی در کشور از نظر حق‌بیمه

همکاری مستقیم

همکاری مستقیم با بهترین و مطرح‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه‌ی صدور انواع بیمه‌نامه‌های بازرگانی

نماینده‌ی برتر

انتخاب به‌عنوان نماینده‌ی برتر بیمه‌های زندگی شرکت بیمه ایران برای 9 سال به‌صورت پی‌درپی

ماموریت و چشم انداز

ماموریت، نشان‌دهنده‌ی فلسفه‌ی وجودی ماست

به‌ این‌ترتیب، ماموریت هولدینگ آرامین را برای سه زیرمجموعه‌ی اصلی‌اش (آریا آرامین، آریا تجارت و بیمه‌شو) این‌طور می‌توانیم تعریف کنیم:

فعالیت برتر و مستمر در بازار بیمه‌ای ایران به‌عنوان نمایندگی حقوقی بیمه مرکزی و شرکت بیمه ایران

صدور و فروش آنلاین انواع محصولات بیمه‌ای در کمترین زمان ممکن و متناسب با نیاز و بودجه‌ی بیمه‌گذار

تحقیق، شناسایی و پاسخ به نیازها و دغدغه‌های موجود در بازار بیمه‌ی ایران و همچنین استفاده از فرصت‌های بالقوه برای بهبود ساختار بیمه‌ای کشور

ارتقای وضعیت پشتیبانی و ارائه‌ی خدمات برتر پس از فروش بیمه‌ای در سطح کشور به‌خصوص در بیمه‌نامه‌های عمر و زندگی

اما شاید بهتر باشد بگوییم ماموریت اصلی آرامین، ارائه‌ی تجربه‌ای بی‌نظیر از فروش خدمات متنوع بیمه‌ای با استفاده از پلتفرمی کاربرپسند، راحت و با پشتیبانی پرسنلی آموزش‌دیده و خبره است. ما می‌خواهیم خیال مشتریان‌مان را بابت آینده‌شان آسوده کنیم تا بتوانند به زندگی امروزشان کیفیت دهند. داشتن لحظاتی خوش و فارغ از دغدغه و اضطراب‌های روزمره کنار اعضای خانواده، برای همیشه مهم‌ترین ماموریت آرامین باقی خواهدماند.

چتر نجات آرامین

پروژه های آرامین

پروژه های دیجیتال هولدینگ

راکبی

لذت بردن از زندگی، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و رفاه حال ِهمراهان آرامین نیز برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل است که مجموعه‌ی «راکبی» به‌عنوان یکی دیگر از خدمات هولدینگ آرامین، با ارائه‌ی خدمات درمانی، تفریحی و رفاهی، همراه با تخفیف‌های مناسب و متنوع در کنار مشتریان خواهد بود.

همراهتم

همراهتم

یک مجله‌ی آنلاین روان‌شناسی و سبک زندگی ‌است که می‌خواهد راه و رسم بهتر زندگی کردن را به همراهانش بیاموزد در واقع قبل از هرچیز یک دوست است یک دوست قدیمی و مطمئن که به حرف‌هایتان گوش می‌دهد و بعد پیشنهادهایی برای بهبود اوضاع دارد. هر روز نوشته‌هایی تازه در زمینه‌ی روانشناسی، سبک زندگی، توسعه‌ی فردی و سلامت جسم و ذهن می‌خوانید.

بیمه‌شو

بیمه شو

کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آریا آرامین تجارت ویرا با نام تجاری بیمه شو، سامانه استعلام مشاوره و خرید آنلاین انواع بیمه نامه می باشد که در تیر ماه ۱۳۹۷ شروع به کار کرد. بیمه شو امکان نرخ‌گیری و خرید بیمه نامه های ثالث، بدنه، آتش سوزی، مسئولیت و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان فراهم نموده است.

همکاری

همکاری با آرامین

صنعت بیمه، صنعتی پویا و در حال تغییر است که هر روز، بیشتر از روز قبل در جهت برطرف کردن نیازهای بیمه گذاران تلاش می کند و2 قدم بلندتری را به سمت پیشرفت و تکامل برمی‌دارد. در این مسیر، آرامین می‌تواند با ارائه‌ی مشاوره‌های بیمه‌ای، پرداخت و پیگیری خسارت و تامین امنیت روانی؛ همراه افراد حقیقی، شخصیت‌های حقوقی و سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف، شما را یاری کند.

به این‌ترتیب، در آرامین امکان ایجاد فرصت‌های تازه برای همکاری در قالب مشاوره، پشتیبانی و گسترش خدمات مهیاست. همچنین آرامین آمادگی این را دارد که کسب‌وکارهای مختلف را در زمینه‌های منابع انسانی، بازاریابی و فروش حمایت و همراهی کند.

تماس با ما

در هر زمان با اولین تماس با شما هستیم

در آرامین مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات همراهان‌مان هستیم و برای شروع این ارتباط فقط به‌اندازه‌ی نوشتن یک سلام ساده با هم فاصله داریم.